TENNESSEE
Scoreboard
Sport:
Date:

« Seven Days  « Previous · Thursday, April 24, 2014 · Next »  Seven Days »

BASEBALL Correction?
Toggle all: live broadcasts · game options
Host  
6:00 PM Inside the Game  Hendersonville 24-6 Barren County (KY) 12-11
Inside the Game  Westmoreland 10-12 Christian Community
7:00 PM Inside the Game  Houston 27-8 DeSoto Central (MS)
7:00 PM Inside the Game  Bartlett 25-6 Lewisburg (MS) I-40 Classic To...
4:00 PM Inside the Game  Powell 20-7 Maryville Christian Academy (KY)
4:00 PM Inside the Game  Johnson County 5-9 Mitchell (NC)
6:30 PM Inside the Game  Evangelical Christian 16-9 St. Benedict 15-9
5:30 PM Inside the Game  Oneida 15-7 Whitley County (KY)
Final Inside the Game  Pigeon Forge 21-8 5 Wilson Hall (SC) 4 Mingo Bay Class...
DIVISION II · CLASS A Host  
4:30 PM Inside the Game  Davidson Academy 20-7 DCA 13-6
Final Inside the Game  Germantown 19-17 1 Evangelical Christian 16-9 2
5:00 PM Inside the Game  Ravenwood 15-12 Ezell-Harding 10-7
6:00 PM Inside the Game  Fayette Academy 3-16 First Assembly Christian 7-17
7:00 PM Inside the Game  Antioch 2-12 Friendship Christian 12-14
6:00 PM Inside the Game  Karns 16-12 Knoxville Webb 15-6
4:30 PM Inside the Game  Lighthouse Christian-Antioch Mt. Juliet Christian 9-11
7:00 PM Inside the Game  Memphis Central 12-3 Northpoint Christian 4-9
4:00 PM Inside the Game  Riverside Christian 0-4 St. Andrew's - Sewanee 2-11
4:30 PM Inside the Game  Maplewood 4-5 University School of Nashville 4-18
4:00 PM Inside the Game  Lancaster Christian Academy Zion Christian 7-10
Final Inside the Game  Webb School 2-13 8 Zion Christian 7-10 10
DIVISION I · DISTRICT 1 Host  
4:00 PM Inside the Game  Providence Cloudland 0-13
6:00 PM Inside the Game  Science Hill 24-6 Daniel Boone 16-9
6:00 PM Inside the Game  Sullivan South 17-7 David Crockett 10-16-1
6:00 PM Inside the Game  Abingdon (VA) Elizabethton 13-16
Final Inside the Game  Cosby 7-14-1 2 Hampton 7-9-1 4
5:30 PM Inside the Game  Cocke County 9-19 Happy Valley 12-13
5:00 PM Inside the Game  North Greene 23-3 Sullivan North 2-17
5:00 PM Inside the Game  Virginia (VA) Tennessee 15-11
Final Inside the Game  Volunteer 8-19 14 Unaka 12-16 0
5:00 PM Inside the Game  West Greene 5-12 University School 9-12
DIVISION II · CLASS AA Host  
7:00 PM Inside the Game  Jackson Christian 23-8 Christian Brothers High 24-4
4:30 PM Inside the Game  Ensworth 4-15-1 Father Ryan 16-7
4:15 PM Inside the Game  Pope John Paul II 16-8 MBA 8-11
4:30 PM Inside the Game  Collierville 25-9 MUS 12-10
DIVISION I · DISTRICT 2 Host  
5:00 PM Inside the Game  South Greene 8-10 Greeneville 18-6
5:00 PM Inside the Game  Millburn (NJ) Jefferson County 10-16
5:00 PM Inside the Game  Grainger 21-7 Morristown East 9-18
6:00 PM Inside the Game  Heritage 18-11 Seymour 11-15-1
DIVISION I · DISTRICT 3 Host  
5:30 PM Inside the Game  Cookeville 21-6 Anderson County 17-12
7:30 PM Inside the Game  Harriman 5-12 Carter 16-5 Loudon Tourname...
6:00 PM Inside the Game  Knox Central 12-14 Grace Christian 14-11
4:30 PM Inside the Game  Maryville 16-8 Knoxville Halls 14-14
4:15 PM Inside the Game  Clinton 7-20 Powell 20-7
Final Inside the Game  Copper Basin 9-7 6 Tellico Plains 0-21 0
7:00 PM Inside the Game  Cumberland Gap 6-8 Union County 15-8 Senior Night
DIVISION I · DISTRICT 4 Host  
5:15 PM Inside the Game  Knox Christian 16-7 Alcoa 14-10 Loudon Tourname...
Final Inside the Game  Gibbs 20-10 5 Bearden 20-11 8
5:00 PM Inside the Game  McMinn Central 13-14 CAK 24-5-1
5:00 PM Inside the Game  Mt. Pisgah Coalfield 4-11
7:30 PM Inside the Game  Oak Ridge 10-17 Farragut 21-10
5:00 PM Inside the Game  Oliver Springs 6-11 Jellico 5-15
5:30 PM Inside the Game  Meigs County 14-8 Kingston 6-11
6:00 PM Inside the Game  South Doyle 19-10 Knoxville Catholic 18-6
Final Inside the Game  Clinton 7-20 11 West 6-16 1
5:15 PM Inside the Game  Fulton 8-15 West 6-16
DIVISION I · DISTRICT 5 Host  
5:00 PM Inside the Game  CSAS 12-11 Boyd Buchanan 20-9
7:00 PM Inside the Game  Red Bank 14-14 Soddy Daisy 14-14
Final Inside the Game  Sequoyah 18-5 15 Sweetwater 8-14 4
DIVISION I · DISTRICT 6 Host  
7:00 PM Inside the Game  East Hamilton 19-13 Chattanooga Central 13-16
Final Inside the Game  Chattanooga Christian 19-10 3 Lookout Valley 6-20-1 6
6:00 PM Inside the Game  Sequatchie County 16-16 Marion County 9-9
6:00 PM Inside the Game  Grace Baptist 3-14 Sale Creek 3-21
Inside the Game  Cleveland Christian South Pittsburg 18-9-1
Inside the Game  Whitwell 13-7 Van Buren County 2-8
DIVISION I · DISTRICT 7 Host  
Inside the Game  Van Buren County 2-8 Jackson County 4-10-1
5:00 PM Inside the Game  Whitwell 13-7 Notre Dame 9-13
6:00 PM Inside the Game  DeKalb County 13-11 Siegel 23-5
6:00 PM Inside the Game  East Ridge 1-12 Signal Mountain 20-8
6:00 PM Inside the Game  Wilson Central 16-12 Stewarts Creek 5-23
DIVISION I · DISTRICT 8 Host  
Final Inside the Game  Warren County 12-17 2 Cannon County 6-19-1 4
Live Audio 1230waki.com
5:00 PM Inside the Game  Gordonsville 14-12 Livingston Academy 14-13
6:30 PM Inside the Game  White House 20-8 Macon County 5-18
6:00 PM Inside the Game  Clarkrange 14-7 Red Boiling Springs 5-21
6:00 PM Inside the Game  Monterey 1-15 Trousdale County 6-14-1
4:00 PM Inside the Game  Baylor 13-9 Tullahoma 19-10
5:00 PM Inside the Game  Cumberland County 17-12 Upperman 12-12
Final Inside the Game  White County 12-14 17 York Institute 9-13 6
DIVISION I · DISTRICT 9 Host  
6:00 PM Inside the Game  Forrest 22-7 Community 15-13
6:30 PM Inside the Game  Culleoka 9-15-1 Fayetteville 6-16
6:45 PM Inside the Game  East Robertson 13-9-2 Harpeth 12-13-1
6:30 PM Inside the Game  White House 20-8 Macon County 5-18
6:00 PM Inside the Game  Watertown 15-10 Middle Tennessee Christian 14-14
7:00 PM Inside the Game  White House Heritage 7-15-1 Station Camp 19-11-1
4:30 PM Inside the Game  Greenbrier 12-11 Westmoreland 10-12
DIVISION I · DISTRICT 10 Host  
5:00 PM Inside the Game  Centennial 18-11 Clarksville 22-4
6:30 PM Inside the Game  Sycamore 18-9-1 Clarksville NE 20-9-1
5:30 PM Inside the Game  Fort Campbell (KY) Houston County 4-9
4:30 PM Inside the Game  Kenwood 6-15 Jo Byrns 7-14
Final Inside the Game  Goodpasture 24-6 14 Lipscomb Academy 18-4 2
6:00 PM Inside the Game  Pearl Cohn 1-15 Martin Luther King 7-14
6:30 PM Inside the Game  Montgomery Central 8-16 Rossview 16-10-1
6:00 PM Inside the Game  Christian County (KY) West Creek 10-13
DIVISION I · DISTRICT 11 Host  
7:00 PM Inside the Game  Clarksville Academy 15-9 Creek Wood 21-9
4:30 PM Inside the Game  Santa Fe 2-10 Fairview 9-9
5:00 PM Inside the Game  Moore County 2-19 Hampshire 2-16
Final Inside the Game  Perry County 10-16 0 Hickman County 14-7 15
5:00 PM Inside the Game  Columbia Academy 15-9-1 Mt. Pleasant 11-16
6:00 PM Inside the Game  Wayne County 5-13 Richland 9-13
4:30 PM Inside the Game  Cheatham County 4-18 Stewart County 4-10
Final Inside the Game  McKenzie 15-6 2 Waverly Central 17-10 3
DIVISION I · DISTRICT 12 Host  
Final Inside the Game  Hunters Lane 10-14 2 Cane Ridge 14-3 7
5:30 PM Inside the Game  Huntland 21-7 Cascade 15-11
6:00 PM Inside the Game  Summertown 23-2 Giles County 8-18
4:00 PM Inside the Game  Hillwood 5-14 Glencliff 0-11
6:30 PM Inside the Game  Antioch 2-12 John Overton 16-12
5:00 PM Inside the Game  Columbia Academy 15-9-1 Loretto 13-8
6:30 PM Inside the Game  Cornersville 13-10 Marshall County 16-8
6:30 PM Inside the Game  Hillsboro 9-9 McGavock 13-9
DIVISION I · DISTRICT 13 Host  
4:00 PM Inside the Game  Gleason 2-8 Clarksburg 2-11
7:00 PM Inside the Game  Bolivar Central 8-14 Crockett County 10-15
5:00 PM Inside the Game  Bradford 5-15 Dresden 2-7
5:00 PM Inside the Game  University School of Jackson 17-9 Dyer County 25-6
6:00 PM Inside the Game  Chester County 17-10 Hardin County 15-8
5:00 PM Inside the Game  McEwen 3-11 Hollow Rock-Bruceton 2-7
Final Inside the Game  Ripley 15-14 3 Huntingdon 14-11 5
6:30 PM Inside the Game  Covington 21-10-1 Munford 12-19
5:00 PM Inside the Game  Humboldt 2-18 South Gibson 19-5-1
5:30 PM Inside the Game  Greenfield 5-13 Westview 6-21
DIVISION I · DISTRICT 14 Host  
6:00 PM Inside the Game  Middleton 3-12 Fayette Ware 3-16
5:00 PM Inside the Game  Obion County 3-13 Halls (West TN) 23-3
4:00 PM Inside the Game  West Carroll 2-6 Peabody 16-7
Final Inside the Game  Milan 23-7 7 Union City 14-10 4
DIVISION I · DISTRICT 15 Host  
Final Inside the Game  Camden Central 11-10 8 Decatur County Riverside 14-10 5
4:30 PM Inside the Game  Madison Acad Magnet 5-9 Haywood 15-14
6:00 PM Inside the Game  Jackson South Side 12-16 Jackson North Side 9-18-1
DIVISION I · DISTRICT 16 Host  
4:00 PM Inside the Game  Memphis East 1-7 Craigmont 19-4
3:30 PM Inside the Game  Manassas 3-2 Westwood 0-4


SOFTBALL Correction?
Toggle all: live broadcasts · game options
Host  
Inside the Game  Jellico 6-10 Bell County (KY) dh
DIVISION II · CLASS A Host  
6:00 PM Inside the Game  Ezell-Harding 15-6 DCA 15-7
DIVISION I · DISTRICT 1 Host  
5:00 PM Inside the Game  Happy Valley 14-10 Elizabethton 8-7
4:30 PM Inside the Game  David Crockett 7-15 Science Hill 16-15
5:00 PM Inside the Game  University School 25-4 Unaka 1-4
5:00 PM Inside the Game  Sullivan South 2-7 Unicoi County 27-8
Final Inside the Game  Tennessee 6-15 6 Volunteer 26-6 9
DIVISION II · CLASS AA Host  
4:30 PM Inside the Game  Brentwood Academy 4-4 Ensworth 2-17
4:00 PM Inside the Game  Pope John Paul II 18-8 Father Ryan 4-10
6:00 PM Inside the Game  Covington 7-12 St. Benedict 19-10 Senior Night
DIVISION I · DISTRICT 2 Host  
5:00 PM Inside the Game  Cocke County 4-9 Cherokee 6-12
5:00 PM Inside the Game  Greeneville 10-3 Cumberland Gap 12-7 JV to follow
4:30 PM Inside the Game  Chuckey-Doak 4-6 Grainger 19-9 JV to follow
5:00 PM Inside the Game  Morristown West 6-12 Jefferson County 9-13
5:00 PM Inside the Game  South Doyle 12-8 Morristown East 8-9
5:00 PM Inside the Game  Sevier County 1-10 Seymour 22-4
5:30 PM Inside the Game  Gatlinburg-Pittman 7-9 Washburn 0-2
DIVISION I · DISTRICT 3 Host  
6:00 PM Inside the Game  Grace Christian 20-13 Anderson County 8-13 V AND JV
6:00 PM Inside the Game  Union County 18-9-1 Gatlinburg-Pittman 7-9
6:00 PM Inside the Game  Greenback 0-12 Harriman 11-10
6:00 PM Inside the Game  Knoxville Halls 34-1 Knox Central 11-9
5:30 PM Inside the Game  Midway 13-6 Meigs County 12-6
6:30 PM Inside the Game  Fulton 1-7 Pigeon Forge 7-9
Final Inside the Game  Oak Ridge 4-16 4 Powell 25-15-1 13
5:30 PM Inside the Game  Oliver Springs 18-3 Rockwood 8-10-1
Final Inside the Game  Copper Basin 0-4 4 Tellico Plains 7-10 5
DIVISION I · DISTRICT 4 Host  
6:30 PM Inside the Game  Sunbright 1-7 Coalfield 9-10 DH
5:00 PM Inside the Game  Sunbright 1-7 Coalfield 9-10 DH- Senior Nigh...
5:30 PM Inside the Game  Alcoa 18-2 Kingston 5-14
5:30 PM Inside the Game  Loudon 3-10-1 Lenoir City 2-12
Final Inside the Game  CAK 26-5 9 William Blount 19-14 5
DIVISION I · DISTRICT 5 Host  
Final Inside the Game  Knoxville Catholic 14-9 12 McMinn Central 1-9 9
5:00 PM Inside the Game  Sweetwater 1-8 Sequoyah 8-10
5:00 PM Inside the Game  Boyd Buchanan 0-1 Silverdale Academy 11-9
DIVISION I · DISTRICT 6 Host  
6:00 PM Inside the Game  Polk County 18-3 Hixson 0-10
5:30 PM Inside the Game  Ooltewah 26-9 Rhea County 4-13
5:00 PM Inside the Game  Cookeville 24-9-1 Stone Memorial 9-6
4:00 PM Inside the Game  St. Andrew's - Sewanee 0-11 Van Buren County 0-5
Inside the Game  White County 12-10 Warren County 3-14
DIVISION I · DISTRICT 7 Host  
5:00 PM Inside the Game  Signal Mountain 0-3 Grundy County 9-8
7:00 PM Inside the Game  LaVergne 3-15-1 Oakland 32-12
6:30 PM Inside the Game  Stewarts Creek 6-14 Riverdale 28-9 Senior Night
Live Audio mtsnonline.com
DIVISION I · DISTRICT 8 Host  
6:30 PM Inside the Game  Lawrence County 10-10 Columbia 8-18 Completion of...
Final Inside the Game  Smith County 6-14 1 DeKalb County 31-2 10
5:00 PM Inside the Game  Friendship Christian 24-10 Gordonsville 19-7
6:30 PM Inside the Game  Columbia 8-18 Lawrence County 10-10
Inside the Game  Lincoln County 23-9 Shelbyville 12-6
DIVISION I · DISTRICT 9 Host  
Inside the Game  Station Camp 9-16 Beech 19-11
5:00 PM Inside the Game  Westmoreland 0-7 Cheatham County 1-8
5:00 PM Inside the Game  Middle Tennessee Christian 0-8 Eagleville 3-15
6:00 PM Inside the Game  Huntland 7-4 Forrest 17-5
Inside the Game  Harpeth 0-12 Greenbrier 33-5
6:00 PM Inside the Game  Portland 2-12 Hendersonville 15-9
6:00 PM Inside the Game  Wilson Central 25-15 Lebanon 15-12 JV @ 4:30, Vars...
5:00 PM Inside the Game  Gallatin 0-6 Mt. Juliet 25-4 Senior Night
5:00 PM Inside the Game  White House Heritage 8-11 Sycamore 5-17
DIVISION I · DISTRICT 10 Host  
5:30 PM Inside the Game  Clarksville 26-13 Clarksville NE 13-6
6:30 PM Inside the Game  Clarksville Academy 8-11 East Robertson 6-9 DH
4:00 PM Inside the Game  Clarksville Academy 8-11 East Robertson 6-9 DH
Inside the Game  Kenwood 7-7 Henry County 18-11
4:30 PM Inside the Game  Nashville Christian 12-8 McEwen 5-19
5:30 PM Inside the Game  Springfield 7-12 Rossview 11-19
DIVISION I · DISTRICT 11 Host  
6:00 PM Inside the Game  Dickson County 24-7 Brentwood 5-12
Inside the Game  Huntingdon 24-10 Camden Central 16-14-1
Final Inside the Game  Centennial 0-8 2 Franklin 10-14 6
Final Inside the Game  Spring Hill 11-7 2 Lewis County 15-11 0
Final Inside the Game  Culleoka 1-12 2 Richland 17-4 9
Inside the Game  Mt. Pleasant 6-11 Santa Fe 5-10
6:00 PM Inside the Game  Ravenwood 15-9-2 Summit 12-7
5:00 PM Inside the Game  Fairview 7-9 Waverly Central 32-7
DIVISION I · DISTRICT 12 Host  
4:00 PM Inside the Game  Summertown 16-11 Collinwood 10-4 JV 4:00 V 6:00
3:45 PM Inside the Game  Cane Ridge 0-8 Hillwood 0-1
Inside the Game  Antioch 0-1 Hunters Lane 0-1
3:45 PM Inside the Game  Hillsboro 0-2 John Overton 8-1 Whitfield Park
Inside the Game  Frank Hughes 4-13 Loretto 11-9
3:45 PM Inside the Game  Glencliff 0-2 McGavock 1-7
DIVISION I · DISTRICT 13 Host  
Inside the Game  Obion County 20-13 Crockett County 1-12
DIVISION I · DISTRICT 14 Host  
5:00 PM Inside the Game  University School of Jackson 16-2-1 Chester County 11-5
DIVISION I · DISTRICT 15 Host  
Final Inside the Game  Jackson Central-Merry 0-2 0 Ripley 21-7 1
Inside the Game  Tipton-Rosemark 7-8 Ripley 21-7
5:00 PM Inside the Game  Decatur County Riverside 19-8-1 Scotts Hill 1-4


MEN'S SOCCER Correction?
Toggle all: live broadcasts · game options
Host  
Inside the Game  Loretto 4-5-2 Tanner (AL)
DIVISION II · EAST & MIDDLE REGION Host  
Inside the Game  Harpeth 6-4 Brentwood Academy 4-6-1
5:00 PM Inside the Game  Mt. Juliet Christian 2-7-1 Davidson Academy 0-9
5:00 PM Inside the Game  Friendship Christian 7-0 Ezell-Harding 3-5-1
Inside the Game  Webb School 6-2-2 Zion Christian 5-3-1
DIVISION I · DISTRICT 1 Host  
Inside the Game  David Crockett 0-6 Daniel Boone 9-2-2
6:00 PM Inside the Game  Jefferson County 8-5 Dobyns-Bennett 9-3-3
6:00 PM Inside the Game  Sullivan South 4-6-2 Sullivan Central 2-5
DIVISION I · DISTRICT 2 Host  
Inside the Game  Grainger 5-5-2 Cocke County 0-6
Inside the Game  Claiborne 0-6 Cumberland Gap 1-5-1
6:00 PM Inside the Game  Tennessee 8-3-1 Greeneville 10-2-1
DIVISION II · WEST REGION Host  
7:00 PM Inside the Game  Germantown 3-4-3 Briarcrest Christian 1-8
Inside the Game  Memphis Catholic 0-1 Lausanne 5-3-1
Inside the Game  Memphis Catholic 0-1 Northpoint Christian 1-5
7:00 PM Inside the Game  Jackson Christian 5-2-4 University School of Jackson 5-3-1
DIVISION II · WEST REGION Host  
Inside the Game  Memphis Catholic 0-1 Lausanne 5-3-1
Inside the Game  Memphis Catholic 0-1 Northpoint Christian 1-5
5:00 PM Inside the Game  Lexington 4-4-1 Sacred Heart of Jesus 5-3-2
7:00 PM Inside the Game  Jackson Christian 5-2-4 University School of Jackson 5-3-1
DIVISION I · DISTRICT 3 Host  
Inside the Game  Fulton 7-1 Austin-East 0-3
6:30 PM Inside the Game  Gibbs 3-4-2 Carter 5-7
Inside the Game  Lenoir City 6-5-2 Knox Central 7-3
DIVISION I · DISTRICT 4 Host  
Inside the Game  Maryville 8-6 Hardin Valley 10-1-1
7:00 PM Inside the Game  South Doyle 5-8-1 Knoxville Catholic 7-7
Inside the Game  Rockwood 6-3-3 Oliver Springs 1-12
Inside the Game  Harriman 1-9 Scott 1-8
7:00 PM Inside the Game  Farragut 12-1 William Blount 1-9
DIVISION I · DISTRICT 5 Host  
Inside the Game  Red Bank 6-5-1 CSAS 5-6-2
Inside the Game  Chattanooga Christian 6-2-3 East Hamilton 6-4-2
Inside the Game  Soddy Daisy 2-10-1 McMinn County 3-6-1
Inside the Game  Bradley Central 7-3-2 Ooltewah 8-2-3
6:00 PM Inside the Game  Kingston 5-5-1 Sequoyah 2-5
Inside the Game  Boyd Buchanan 8-3-1 Sweetwater 2-2-2
DIVISION I · DISTRICT 6 Host  
Inside the Game  Silverdale Academy 3-3-2 Chattanooga Central 3-4-1
Inside the Game  White County 5-5-1 Cookeville 10-3-1
Inside the Game  Bledsoe County 0-11 Hixson 8-4
Inside the Game  Marion County 2-7 Sale Creek 0-7 At Middle Valle...
6:00 PM Inside the Game  Cumberland County 4-5-2 Stone Memorial 7-4
Inside the Game  Rhea County 4-6-1 Warren County 8-9
DIVISION I · DISTRICT 7 Host  
5:00 PM Inside the Game  Murfreesboro Central Magnet 8-0-2 Blackman 8-3-2
Inside the Game  Smith County 2-8-1 Jackson County 1-2-1
7:00 PM Inside the Game  Signal Mountain 10-0-1 Notre Dame 6-7-2
Inside the Game  Siegel 3-8-4 Oakland 6-2-5
6:00 PM Inside the Game  LaVergne 3-9 Riverdale 6-3-2
DIVISION I · DISTRICT 8 Host  
7:00 PM Inside the Game  Franklin County 4-6-4 Coffee County 5-6-3
6:30 PM Inside the Game  Smyrna 3-5-4 DeKalb County 5-8-1
Final Inside the Game  Merrol Hyde 9-2-1 4 Goodpasture 9-5-1 0
6:00 PM Inside the Game  Livingston Academy 5-4-3 Macon County 4-5-1
DIVISION I · DISTRICT 9 Host  
6:00 PM Inside the Game  Springfield 6-5-1 Cheatham County 0-8
6:00 PM Inside the Game  Marshall County 6-6-1 Fayetteville 8-4 JV at 7:30 pm
Inside the Game  Stewarts Creek 5-6-3 Forrest 2-5
7:00 PM Inside the Game  Mt. Juliet 8-4 Gallatin 4-7-2
6:00 PM Inside the Game  Glencliff 8-1-2 Greenbrier 6-8-1
7:00 PM Inside the Game  Sycamore 11-1 White House 9-4-2
DIVISION I · DISTRICT 10 Host  
Inside the Game  Nashville Christian 1-9 Clarksville Academy 0-7-1
Inside the Game  Kenwood 1-8 Clarksville NW 3-5-2
Inside the Game  Martin Luther King 6-3-3 East Robertson 1-12-1
Inside the Game  DCA 2-10-2 Pearl Cohn 4-4
DIVISION I · DISTRICT 11 Host  
Inside the Game  Columbia 8-3-1 Brentwood 8-2-2
6:00 PM Inside the Game  Clarksville NE 1-8-1 Creek Wood 12-1-1
Inside the Game  Richland 2-7 Culleoka 0-10
Inside the Game  Independence 7-3 Franklin 10-0
Inside the Game  Columbia Academy 5-6-1 Montgomery Central 8-6
Inside the Game  Perry County 0-6 Waverly Central 1-9
DIVISION I · DISTRICT 12 Host  
Inside the Game  Hendersonville 10-4 Cane Ridge 5-3-1
7:00 PM Inside the Game  Cascade 2-7-1 CPA 11-2-2
7:00 PM Inside the Game  Fairview 7-6 Giles County 10-4-3
Inside the Game  Middle Tennessee Fire Home HS Hunters Lane 4-6-4
Inside the Game  Pope John Paul II 1-6-4 John Overton 7-4-3
Inside the Game  Beech 4-7-2 McGavock 4-5-3
7:00 PM Inside the Game  Summit 2-7-2 Page 9-5
DIVISION I · DISTRICT 13 Host  
Inside the Game  Milan 1-3 McKenzie 1-6-2
DIVISION I · DISTRICT 14 Host  
Inside the Game  Collierville 10-1-3 Bolton 4-3-2
5:30 PM Inside the Game  Fayette Academy 0-5 Fayette Ware 4-4
Inside the Game  McNairy Central 1-5-3 Gibson County 1-2-1
Inside the Game  Bartlett 8-1-3 Millington 1-5-1
Inside the Game  Peabody 4-3 South Fulton 3-2-1
DIVISION I · DISTRICT 15 Host  
Inside the Game  Covington 0-10 Haywood 7-3-1
Final Inside the Game  Dyer County 3-6-1 1 Jackson North Side 11-1-1 3 Best of West
Inside the Game  Madison Acad Magnet 7-1-1 Liberty Tech. Magnet 5-6-1
Inside the Game  Trinity Christian 6-3-1 Scotts Hill 6-5-1
DIVISION I · DISTRICT 16 Host  
Inside the Game  Fairley Raleigh Egypt 3-2-1
Inside the Game  Memphis Central 5-3-1 Sheffield 7-2-1
Inside the Game  Houston 10-2-1 White Station 3-5-4


Copyright © 1998-2014 CoachT.com High School Sports
Partner of USA TODAY Sports Digital Properties