Alcoa — McCallie at Alcoa (July 28, 6:30 p.m.), Alcoa at Bradley Central (Aug. 3, 6 p.m.)
Anderson County — Bradley Central at AC (July 28, 6 p.m.), Dobyns-Bennett at AC (Aug. 1, 6 p.m.), McMinn County at AC (Aug. 4, 6 p.m.)
Austin-East — Austin-East at McMinn Central (July 28, 6 p.m.), CAK/Lenoir City at Austin-East (Aug. 4)
Bearden — KC at Bearden (July 28, 6 p.m.), Halls at Bearden (Aug. 4, 6 p.m.)
Campbell County — Campbell County at South-Doyle (July 28, 6 p.m.), Central at Campbell County (Aug. 3, 6 p.m.)
Carter — Grainger at Carter (July 28, 7 p.m.), Karns at Carter (Aug. 4, 7 p.m.)
Catholic — KC at Bearden (July 28, 6 p.m.), KC at West (Aug. 4, 6 p.m.)
CAK — CAK, HVA at Clinton (July 28, 7 p.m.), CAK at Austin-East (Aug. 4)
Central — Central at Dobyns-Bennett (July 28, 6 p.m.), Central at Campbell County (Aug. 3, 6 p.m.)
Claiborne —
Clinton — HVA, CAK at Clinton (July 28, 7 p.m.)
Coalfield — Kingston at Coalfield (July 27), Coalfield, Monterey at Cumberland County (Aug. 4)
Cocke County — at Karns (July 28), Unicoi at Cocke County (Aug. 4)
Cosby — Cosby at West Greene (July 28, 6 p.m.), Midway at Cosby (Aug. 4, 6 p.m.)
Eagleton — ECCA at Midway (July 28, 6 p.m.)
Elizabethton — West Ridge at Elizabethton (Aug. 4), Union (Va.) at Elizabethton (Aug. 7)
Farragut — Farragut at Cookeville (Aug. 4, 6 p.m.), Walker Valley at Farragut (Aug. 11, 6 p.m.)
Fulton — Fulton at Oak Ridge (July 28, 6 p.m.), Fulton at NVA (Aug. 8, 6 p.m.)
Gatlinburg-Pittman — Sullivan East at G-P (July 28, 6 p.m.), South Greene at G-P (Aug. 4, 7 p.m.)
Gibbs — William Blount at Gibbs (July 28, 6:30 p.m.), Sevier County at Gibbs (Aug. 4, 6:30 p.m.)
Grace Christian — Oakdale at Grace Christian (Aug. 4, 6 p.m.)
Grainger — Grainger at Carter (July 28, 6 p.m.), Grainger at Seymour (Aug. 4, 6 p.m.)
Greenback — Greenback, Walker Valley at Sweetwater (July 28, 6 p.m.), Meigs County at Greenback (6 p.m.)
Greeneville — Daniel Boone at Greeneville (July 28), Greeneville at Science Hill (Aug. 4)
Halls — Webb at Halls (July 27, 6 p.m.), Halls at Bearden (Aug. 4, 6 p.m.)
Hardin Valley — HVA, CAK at Clinton (July 28, 7 p.m.), HVA at South-Doyle (Aug. 4, 6 p.m.)
Harriman —
Heritage — Heritage at Lakeway (Aug. 4, 7 p.m.)
Jefferson County — JeffCo at West (July 28, 6 p.m.), JeffCo at David Crockett (Aug. 7, 6 p.m.)
Jellico — Scott at Jellico (July 28, 6:30), Jellico, Cumberland Gap at Oneida (Aug. 4, 6 p.m.)
Karns — Cocke County, TKA at Karns (July 28, 6 p.m.); Karns at Carter (Aug. 4, 6 p.m.)
Kingston — at Coalfield (July 27, 6 p.m.), at White County/Clay County (Aug. 4, 6:30)
Lakeway Christian — Lakeway at Rhea County (July 28, 6 p.m.), Heritage at Lakeway (Aug. 4, 7 p.m.)
Lenoir City — Powell at Lenoir City (July 28), Lenoir City at Austin-East (Aug. 4)
Loudon — Meigs at Loudon (July 28), Webb at Loudon (Aug. 4), Loudon at Rhea (Aug. 8)
Maryville — vs. Ensworth (July 28, Tennessee Tech), Oak Ridge at Maryville (Aug. 4)
McMinn Central —
McMinn County — Boyd-Buchanan at McMinn County (July 27, 6 p.m.), McMinn County at Anderson County (Aug. 4), McMinn County at Red Bank (Aug. 10)
Midway —
Morristown East — MoEast at Sevier County (July 28, 6 p.m.), MoEast, Cherokee at Tennessee High (Aug. 4, 6 p.m.)
Morristown West — Science Hill at MoWest (July 28, 6 p.m.), MoWest at William Blount (Aug. 4, 6 p.m.)
Northview Academy — South Greene at NVA (Aug. 1, 6 p.m.), Fulton at NVA (Aug. 8, 6 p.m.)
Oak Ridge — Fulton at Oak Ridge (July 28, 6 p.m.), Oak Ridge at Maryville (Aug. 4, 5:30)
Oakdale — Oakdale at Grace Christian (Aug. 4, 6 p.m.)
Oliver Springs — OS at Tellico Plains (Aug. 4, 6:30), Wartburg at OS (Aug. 10, 6:30)
Oneida — at Tenn. Tech (July 28 vs. Smith County, Clay County, White County); Cumberland Gap at Oneida (Aug. 4, 6 p.m.)
Pigeon Forge — Seymour at Pigeon Forge (July 28, 6 p.m.), Polk County at Pigeon Forge (Aug. 4, 6 p.m.), Pigeon Forge at West Greene (Aug. 8, 6 p.m.)
Powell — Powell at Lenoir City (July 28, 6 p.m.), TKA at Powell (Aug. 4, 6 p.m.)
Rockwood — at Tennessee Tech (July 28, vs. Smith County, Clay County, White County, 10 a.m.), Rockwood at Wartburg (Aug. 4, 6 p.m.)
Scott —
Sequoyah —
Sevier County — Morristown East at Sevier County (July 28, 6 p.m.), Sevier County at Gibbs (Aug. 4, 6 p.m.)
Seymour — Seymour at Pigeon Forge (July 28, 6 p.m.), Grainger at Seymour (Aug. 4, 6:30 p.m.)
South-Doyle — Campbell County at South-Doyle (July 28, 6 p.m.), Hardin Valley at South-Doyle (Aug. 4, 6 p.m.)
Stone Memorial — SM at Sequatchie County (July 28), Bledsoe at SM (Aug. 4)
Sunbright —
Sweetwater —
Tellico Plains — Sale Creek at Tellico Plains (July 28, 6 p.m.), Oliver Springs at Tellico Plains (Aug. 4, 6 p.m.)
TKA — TKA at Karns (July 28, 6 p.m.), TKA at Powell (Aug. 4, 6 p.m.)
Union County —
Wartburg —
Webb — Webb at Halls (July 27, 6 p.m.), Webb at Loudon (Aug. 4)
West — Jefferson County at West (July 28, 6 p.m.), Catholic at West (Aug. 4, 6 p.m.)
William Blount — WB at Gibbs (July 28, 6:30), Morristown West at WB (Aug. 4, 6 p.m.), Sequoyah at WB (Aug. 8, 6 p.m.)